Vánoční koncerty v Moravskoslezském kraji  >  Vánoční koncerty v Ostravě

YAMATO- turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO v Ostravě

16.11.2022

Multifunkční aula Gong Ostrava

Cena:890 Kč – 1290 Kč

PRODEJ VSTUPENEK YAMATO- turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO v Ostravě -Multifunkční aula Gong Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce YAMATO- turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO v Ostravě

POZOR! Turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO se přesouvá na rok 2022!

YAMATO – „PASSION“

NOVÉ TERMÍNY TURNÉ!

12.11. – 23.11.2022!

 

 

 

YAMATO – legendární japonský soubor sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků se měl po dvou letech vrátit zpět do České republiky se zbrusu novou show „Passion“! Bohužel, vzhledem k celosvětové coronavirové krizi, bezpečnostním opatřením a různým nařízením vlád, která znemožňují bezpečné a bezproblémové cestování mezi jednotlivými zeměmi a v neposlední řadě také s přihlédnutím ke zdraví vás, fanoušků, se celé turné posouvá až na podzim roku 2022! Nebojte se, oblíbení bubeníci YAMATO přijedou představit svou novou show „Passion“ do všech 11 měst České republiky, která byla původně plánována!

 

Od svého založení, v roce 1993, se YAMATO drží motta:

 „Jeďme tam, kde nás zvou! Dejme světu energii!“.

 

 

Nové koncepční představení - „Passion“ – oslavuje vášeň jako hybatele všeho. Program si dává za cíl způsobit výbuch obrovské vášně. K dosažení naprosto dokonalé show je nutná nejen pevná vůle a fyzická síla, ale především VÁŠEŇ, která pohání vše vpřed. VÁŠEŇ byla vždy skryta v pozadí všech předchozích programů skupiny: duše, tělo a rytmus srdce.

Jak říká zakladatel souboru Masa Ogawa: „Vášeň inspiruje všechny! Nic neříkejte – jenom udržujte plamen naší vášně!„

Během dvouhodinové show budou diváci naprosto uchváceni a překvapeni množstvím energie, kterou jim členové souboru z pódia předají!

Soubor YAMATO založil v roce 1993 Masa Ogawa v Prefektuře Nara, která je považována za „kolébku japonské kultury“. V současné době zde soubor stále sídlí a s tradičními japonskými bubny „Wadaiko“ cestuje po celém světě. Během jejich velkolepé bubenické show, kde se mísí bubnování s tradičními japonskými motivy, je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu).

Každý rok YAMATO koncertuje 6 – 10 měsíců v roce po celém světě. Důvodem takto namáhavého programu je stále rostoucí počet diváků, který obdivuje neutuchající energii vystoupení japonského uskupení. Nyní mají tedy YAMATO nucenou pauzu, kterou však využijí k dalšímu vylepšování a trénování, aby se vám za rok představili ve své úplně nejlepší formě vůbec a s ještě větším zaujetím, vášní a radostí!

 

 

POZOR! JIŽ ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI I NA NOVÉ TERMÍNY TURNÉ!YAMATO v listopadu 2022 v Ostravě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

YAMATO- turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO v Ostravě -Multifunkční aula Gong Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci YAMATO- turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO v Ostravě -Multifunkční aula Gong Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?