Vánoční koncerty v Karlovarském kraji  >  Vánoční koncerty v Sokolově

VI. Rocková slavnost piva- Zádveřice-Raková

01.07.2023

Areál fotbalového hřiště, Sokolovna č.p.152, Zádveřice-Raková

Cena:300 Kč

PRODEJ VSTUPENEK VI. Rocková slavnost piva- Zádveřice-Raková -Areál fotbalového hřiště, Sokolovna č.p.152, Zádveřice-Raková

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce VI. Rocková slavnost piva- Zádveřice-Raková

Tradičně v areálu vedle fotbalového hriště v Zádveřicích se v sobotu 1.7.2023 od 15 h uskuteční VI. Rocková slavnost piva.V podvečer od 17 h vystoupí kapela Sympl s produkcí zábavových písní od kapel Reflexy,Harlej,Divokej Bill,Walda gang,Premier,atd.Dále bude večer pokračovat s revivaly světových skupin jako Metallica,Black Sabbath,Kiss a na závěr Iron Maiden.

Samozřejmostí bude výběr kvalitních piv,především 11° jako Polička,Rohozec,Zlínský Švec,Žatec,Hrádek,Gambrinus,Kozel,12°Plzeň,Chotěboř,Radegast a také vychlazená originál kofola,Birell,Top topic malina.Nebude chybět tradiční lhotské cigárko a klobásky z udírny,na grilu hovězí hamburger,v bulce kuřecí steak,a bramborák s uzeným,slané občerstvení,káva,čaj,víno,výběr  z alkoholu.

Bude zajištěno zastřešené  posezení pro více jak 300 osob,akce se koná za každého počasí.Akce je dlouhodobě připravována.

Zvuk zajistí dle spokojenosti z předcházejících ročníků pan zvukař Petr Vítek .
ULOŽIT SI TUTO AKCI

VI. Rocková slavnost piva- Zádveřice-Raková -Areál fotbalového hřiště, Sokolovna č.p.152, Zádveřice-Raková

Zaslat odkaz na kulturní akci VI. Rocková slavnost piva- Zádveřice-Raková -Areál fotbalového hřiště, Sokolovna č.p.152, Zádveřice-Raková na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?