Vánoční koncerty ve Středočeském kraji  >  Vánoční koncerty v Praze-východ

Vánoční koncert Orchestru Václava Marka- Čelákovice

21.11.2022

KD Čelákovice, Sady 17. listopadu 1380, Čelákovice

Cena:180 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Vánoční koncert Orchestru Václava Marka- Čelákovice -KD Čelákovice, Sady 17. listopadu 1380, Čelákovice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Vánoční koncert Orchestru Václava Marka- Čelákovice

Vánoční koncert 2022 - Václav Marek s orchestrem

Václav MAREK s orchestrem hraje k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století. Kontinuálně tak navazuje na naše nejslavnější hudební tělesa v historii populární hudby.

„Vánoční koncert 2022“ přináší vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled.

Jako vokální sólisté vystoupí Kamila NOVOTNÁ (herečka a zpěvačka Divadla Semafor, s orchestrem spolupracuje od roku 2012) nebo Lenka ŠVESTKOVÁ (absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK) a Filip HOŘEJŠ (kromě muzikálů se věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry) nebo Pavel ŠVESTKA (zpěvák, houslista a pedagog, absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, působící v řadě hudebních seskupení různých žánrů např. swing, jazz, country, lidovka, irská hudba i opera).

 

Moderátor programu Dr. Milan MAREK je velký milovník Osvobozeného divadla, Divadla Semafor a Divadla Járy Cimrmana. Láska k mluvenému slovu ho dovedla k působení v Českém rozhlase, divadle Semafor, ansámblu Blue Star a Orchestru Václava Marka.

 
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Vánoční koncert Orchestru Václava Marka- Čelákovice -KD Čelákovice, Sady 17. listopadu 1380, Čelákovice

Zaslat odkaz na kulturní akci Vánoční koncert Orchestru Václava Marka- Čelákovice -KD Čelákovice, Sady 17. listopadu 1380, Čelákovice na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?