Vánoční koncerty ve Středočeském kraji  >  Vánoční koncerty v Benešově

Vánoční koncert 2019/Václav Hybš s orchestrem/Kateřina Brožová a další hosté- Týnec nad Sázavou

27.11.2019

19:30

Společenské centrum Týnec, Týnec nad Sázavou

Cena:400,-

PRODEJ VSTUPENEK Vánoční koncert 2019/Václav Hybš s orchestrem/Kateřina Brožová a další hosté- Týnec nad Sázavou -Společenské centrum Týnec, Týnec nad Sázavou prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Vánoční koncert 2019/Václav Hybš s orchestrem/Kateřina Brožová a další hosté- Týnec nad Sázavou

Před více jak čtyřiceti lety vznikla nádherná tradice vánočních koncertů orchestru, který je na naší hudební scéně šedesát let a který úspěšně vede po celá leta bez přestávky, dirigent a aranžér Václav HYBŠ. Za ty roky objel celou republiku mnohokrát a na kontě má víc jak 1600 vánočních koncertů, které rok co rok potěšily tisíce příznivců toho jedinečného tělesa.

Každý začátek má však i svůj konec. Letošní vánoční turné bude poslední a je na vás, jestli svým posluchačům a věrným návštěvníkům vánočních koncertů dopřejete rozloučení s tímto mimořádným orchestrem, jakým se bezesporu Orchestr Václava Hybše stal a společně s ním uzavřete tuto ojedinělou tradici, kterou Václav Hybš založil.

Hlavním hostem letošního posledního ván.turné orchestru Václava Hybše je vynikající a velmi oblíbená herečka, absolventka AMU v Praze, Kateřina BROŽOVÁ, která v současnosti patří mezi nejpopulárnější a nejvyhledávanější herečky divadelní a muzikálové scény. Ztvárnila desítky rolí na divadle i v muzikálech, v mnoha televizních seriálech, věnuje se sólovému zpěvu a natočila několik sólových alb.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Vánoční koncert 2019/Václav Hybš s orchestrem/Kateřina Brožová a další hosté- Týnec nad Sázavou -Společenské centrum Týnec, Týnec nad Sázavou

Zaslat odkaz na kulturní akci Vánoční koncert 2019/Václav Hybš s orchestrem/Kateřina Brožová a další hosté- Týnec nad Sázavou -Společenské centrum Týnec, Týnec nad Sázavou na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?