Vánoční koncerty v Praze  >  Vánoční koncerty v Praze

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA, ALKEHOL, DAN HORYNA

15.12.2022

17:30

KD Barikádníků Praha

Cena:450,-

PRODEJ VSTUPENEK ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA, ALKEHOL, DAN HORYNA -KD Barikádníků Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA, ALKEHOL, DAN HORYNA

Rockové Vánoce na Barče

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce na Barče“!

 „Rockové Vánoce na Barče“, tento rok plánované na 15. prosince, jsou již desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí: Aleš Brichta Project, Alkehol a speciální set představí jedinečná formace Dan Horyna/Beny. „Barča“ se tak opět vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl „Kulturní dům Barikádníků na Praze 10“ opravdovou baštou rocku v tehdejším Československu. Výběr kapel pro letošní večírek není náhodný:

DAN HORYNA BEST OF 1979-2019 & BENY

Nový projekt, ve kterém zazní průřez celou Danovou kariérou- hity jako například Já se chci ptát těch králů, Kočka, Noční město, Když láska schází a další skvělý a naprosto zásadní věci od Merlinu, Vitacitu a Benefitu.

ALKEHOL

Již v listopadu roku 1991 se taktéž Ota Hereš a Petr “Kuna“ Buneš, kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor domluvili, že si složí pro zábavu pár písní v jiném než thrashovém stylu s texty týkající se hospodské tématiky. Středobodem jejich konzultací o obsahu tvorby se stala pražská restaurace „Na Slamníku“. 25.1.1992 bylo dokončeno demo s názvem „Hospodo nalejvej“, které již pod názvem „ALKEHOL“ obsahovalo i tyto songy: Hospodo nalejvej, Travičko zelená, Vypít se, Všechno je jinak, Dejvice, Železná Sparta. Od té doby se může regulérně datovat vznik kapely Alkehol.

První album vyšlo pod názvem „Alkehol“(kde přibyli mimo jiné písně Podbabskej stánek, O chlastu a Na Slamníku) 8.června 1992, a brzy se dostalo do první dvacítky nejprodávanějších titulů tehdejší federální TV hitparády. Většina těchto již nesmrtelných hitů po mnoha letech konečně opět zazní na Barče!

ALEŠ BRICHTA pak tento již legendární vánoční mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity z posledních alb, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…takže na této rockové události rozhodně nesmíte chybět!

Akce začíná již v 17:30h, cena vstupenek na místě 500.-Kč, v předprodeji jen 450,-Kč!Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.Koncert ALEŠ BRICHTA, ALKEHOL, DAN HORYNA v prosinci 2022 v Praze- ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE
ULOŽIT SI TUTO AKCI

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA, ALKEHOL, DAN HORYNA -KD Barikádníků Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA, ALKEHOL, DAN HORYNA -KD Barikádníků Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?