Vánoční koncerty v Praze  >  Vánoční koncerty v Praze

Pavel Callta - Můj životní koncert a křest (Speciální Vánoční nabídka)- Praha

07.11.2019

Forum Karlín, Pernerova 51-53, Praha

Cena:1 290 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Pavel Callta - Můj životní koncert a křest (Speciální Vánoční nabídka)- Praha -Forum Karlín, Pernerova 51-53, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Pavel Callta - Můj životní koncert a křest (Speciální Vánoční nabídka)- Praha

Skladatel hudby i textů, kytarista a showman Pavel Callta se rozhodl podniknout největší koncert a křest v historii své hudební kariéry a míří do Fóra Karlín se svou kapelou a speciálními hosty. Neplánuje se pouze křest alba „Součást“, nýbrž i knihy, na které Pavel pracuje už několik let.

„Už několik let je mým velkým snem uspořádat koncert ve Foru Karlín a pokřtít tam mé druhé album a svou knihu, na které několik let pracuji. Teď nastal čas pořádně zapařit a zazpívat si společně tak moc, že to tam zbouráme :) Je to má životní událost a chci si s vámi užít nezapomenutelnou show, kterou s celým teamem připravujeme už nyní a společně to odpálíme 7. 11. 2019. Přijměte mé pozvání a staňte se součástí tohoto zážitku.“

Speciální vánoční nabídka:

Vstupenka "Pavel pod stromečkem s cédéčkem" obsahuje 2 ks tištěné vstupenky na stání + meet and greet + podepsané album s věnováním. Tento speciální balíček obdržíte poštou. Adresu i věnování zadáte na konci nákupu.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Pavel Callta - Můj životní koncert a křest (Speciální Vánoční nabídka)- Praha -Forum Karlín, Pernerova 51-53, Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci Pavel Callta - Můj životní koncert a křest (Speciální Vánoční nabídka)- Praha -Forum Karlín, Pernerova 51-53, Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?