Vánoční koncerty v Moravskoslezském kraji  >  Vánoční koncerty v Karviné

LEONA GYÖNGYÖSI GOSPEL/BENEFIČNÍ KONCERT/- Karviná

12.12.2023

18:00

Farní kostel Povýšení sv. Kříže Karviná

Cena:490,-

PRODEJ VSTUPENEK LEONA GYÖNGYÖSI GOSPEL/BENEFIČNÍ KONCERT/- Karviná -Farní kostel Povýšení sv. Kříže Karviná prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce LEONA GYÖNGYÖSI GOSPEL/BENEFIČNÍ KONCERT/- Karviná

Leona Gyöngyösi gospel

Již tradičně pořádá Spolek Madleine projekt „Děti k dětem – Benefiční koncerty“, který se skládá celkem z šesti předvánočních koncertů konaných v městech Moravskoslezského kraje.


Koncerty se konají v prostorách kostelů ve spolupráci s dětmi z místních školních a výchovně vzdělávacích zařízení, a za účasti známého hudebního interpreta.


Snažíme se významně motivovat především sociálně či tělesně znevýhodněné děti a zvýšit tak pocit jejich osobní důležitosti, podpořit jejich zálibu v hudbě, přispět jim finančními prostředky, které sami těžko získávají. Cílem je umožnit těmto dětem získat nové zkušenosti v oblasti vystupování na veřejnosti, dáváme jim možnost setkat se osobně s populárními interprety či jejich vzory. Veškeré přípravy dětí vrcholí v den koncertu společným pěveckým vystoupením dětí a umělců.






ULOŽIT SI TUTO AKCI





LEONA GYÖNGYÖSI GOSPEL/BENEFIČNÍ KONCERT/- Karviná -Farní kostel Povýšení sv. Kříže Karviná

Zaslat odkaz na kulturní akci LEONA GYÖNGYÖSI GOSPEL/BENEFIČNÍ KONCERT/- Karviná -Farní kostel Povýšení sv. Kříže Karviná na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?