Vánoční koncerty v Praze  >  Vánoční koncerty v Praze

GOSPELOVÉ VÁNOCE/NATE BROWN & ONE VOICE (USA)/- koncert v Praze

10.12.2019

20:00

Kostel Nejsvětější Srdce Páně Praha

Cena:490,-

PRODEJ VSTUPENEK GOSPELOVÉ VÁNOCE/NATE BROWN & ONE VOICE (USA)/- koncert v Praze -Kostel Nejsvětější Srdce Páně Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce GOSPELOVÉ VÁNOCE/NATE BROWN & ONE VOICE (USA)/- koncert v Praze

Nate Brown patří mezi nejprogresivnější gospelové umělce současnosti. Pochází z Washingtonu DC - hlavního města tohoto hudebního žánru a jeho hudební talent ho zařadil mezi nejrychleji se vyvíjející gospelové hvězdy a přinesl mu tak nespočet hudebních cen.

Nate Brown je mimo jiné i vynikající saxofonista, zakladatel Gentle Giant Music Ministries, sbormistr a na saxofon hrál po boku takových jmen jako Wynton Marsalis, Roy Hargrove či legendárního Grovera Washingtona Jr., vystupoval také s gospelovými ikonami jako Donald Lawrence, Hezekiah Walker, Mary Mary, VaShawn Mitchell, Tamel Mann či Richal Smallwood.

Jeho jedinečný hudební projev a strhující živá představení vždy zaručují nezapomenutelný zážitek. S uskupením One Voice se Nate Brown spojil v roce 2008 a do současnosti spolu odjeli zhruba 10 evropských tour mj. v Itálii, Španělsku, Neměcku, Švýcarsku, Francii, Velké Británii a v roce 2015 zavítal i do České republiky.

Po úspěšném turné po Spojených státech se Nate Brown & One Voice vrací zpět do Evropy. V rámci tohoto turné připravuje na prosinec agentura Pragokoncert exkluzivní koncerty také v ČR.

Line up:

Nate Brown - Director
Tyrae Brown - Keybaord
Rocco Traetinnio - Saxophone
Gernard Carpenter (Gutiar) or Tyrae Miller (Tenor)
Schley Chase - Soprano
Jemila Richardson - Alto
Sabrena Wright - Soprano
Lamont Shelton - Tenor


ULOŽIT SI TUTO AKCI

GOSPELOVÉ VÁNOCE/NATE BROWN & ONE VOICE (USA)/- koncert v Praze -Kostel Nejsvětější Srdce Páně Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci GOSPELOVÉ VÁNOCE/NATE BROWN & ONE VOICE (USA)/- koncert v Praze -Kostel Nejsvětější Srdce Páně Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?