Vánoční koncerty v Pardubickém kraji  >  Vánoční koncerty v Ústí nad Orlicí

Adventní Orlický Ecstatic- Žamberk

03.12.2022

Taneční studio NEON, Nádražní 753, Žamberk

Cena:777 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Adventní Orlický Ecstatic- Žamberk -Taneční studio NEON, Nádražní 753, Žamberk

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Adventní Orlický Ecstatic- Žamberk

Vážení a milí, dovolte nám pozvat vás na další jedinečnou událost. Událost, která znovu otevře v našem kraji dveře, do kterých můžete společně s námi vstoupit a stát se součástí tanečně vědomé komunity. Přidejte se k nám na Adventní ORLICKÝ ECSTATIC. 

 

Na adventním OE vás čeká 5 jedinečných průvodců, kteří vás provedou celým dnem. 

  • Dechová technika SOMA dech vedená průvodcem Mirkem Smolejem ????
  • Kakaová ceremonie od Lucie Halaničové ????
  • Pohybový workshop pro uvědomění si potenciálu vlastního těla vedený Pájou 

          Michalovičovou 

  • DJ MARTIN PALLA 
  • DJ PETR SUBSIST 

 

Společná meditace 

Vzájemné sdílení

Bezpečný prostor

 

ORLICKÝ ECSTATIC má pod svými křídly vědomý a intuitivní tanec, hudbu a umění, velké učení a sdílení, poznání nových přátel, léčivé chvíle a radostné okamžiky v bezpečném prostoru. Propojuje, posiluje a přináší spoustu nečekaného, avšak potřebného.

Dostaneme se skrze hudbu a napojení se na ní ještě blíž k sobě samým a to bezprostředně bez použití drog a alkoholu. Jde o uvolnění mysli, těla a naladění se na své srdce. Ecstatic dance je tanec srdce. Je to způsob, jak opustit svou komfortní zónu, soudy a předsudky.

Být plně sami sebou a vyjadřovat se tak jak cítíme, bez posuzováních ostatních. Prožijme společně přítomný okamžik, který osvobodí naší celou bytost.

Pojďte s námi 3.12. otevřít dveře, zatančit si, osvobodit se.

Pojďme společně tvořit ORLICKÝ ECSTATIC. 

PROGRAM

13:30 - 14:00 - Příchod - otevření prostoru

14:00 - 15:00 - SOMA dech - Míra

15:00 - 16:30 - Kakaová ceremonie - Lucie - Otevření společného kruhu

16:30 - 17:00 - Pohybový workshop - Pája

17:00 - 19:00 - Ecstatic dance - DJ Martin Palla

19:00 - 21:00 - Ecstatic dance - DJ Petr Subsist

21:00 - 22:00 - Závěrečný kruh sdílení, otevřený prostor pro společné bytí 

 

SOMA DECH je hluboká, relaxační, léčivá a lehce transcendentální meditace na vlnách dechové praxe v jedinečném počtu dýchajících, který bývá zdrojem neopakovatelných skupinových zážitků. Metoda SOMA přináší prvky východních nauk v moderním provedení, ideálním pro dnešní zrychlenou společnost.

Mirek vás provede dechovou technikou SOMA DECH. Ta kombinuje moudrost starodávných kultur s poznatky moderní vědy. 

 

Jedná se o speciální dechovou metodu s rytmizovaným dýcháním a zádržemi ve výdechu. Váš dech bude doprovázet trypnaurální hudba, která navozuje hluboké meditativní stavy. Celý proces je vymyšlený tak, že tělo maximálně využívá kyslík a tím v něm probouzí opravdový život, odbourává stres, podporuje detoxikaci, zvyšuje životní energii a kreativitu.

 

Mirek nám tedy nabídne dostat se pomocí dechu do vyšších frekvencí, čímž vytvoříme high vibe prostor pro samotný ectatic dance.

 

KAKAOVÁ CEREMONIE jako cesta k uvolnění, k sobě. Ceremoniální kakao nás spojuje s tělem, přírodou, usnadňuje naše propojení jak s vnitřním tak s vnějším světem. Otevírá srdce a my tak máme možnost slyšet naše pravé já, pracovat s našimi bloky, traumaty, rozpouštět skrze něj veškerou nahromaděnou negativní energii. 

Lucie jako terapeutka traumat a průvodkyně kakaových ceremonií vás provede krajinou vašeho srdce. „Každý si v životě něco řešíme, každý z nás je na cestě, někam potřebuje navést, něco si připustit, odpustit. Kakao i terapie jsou skvělým nástrojem k uvědomění sebe sama. Kam jdu, kam chci nebo nechci směřovat. Ale každý z nás ví, i kdyby Tam někde hluboko, že cesta srdce je ta jediná cesta, která nás dovede k trvalé hluboké radosti a smyslu v životě“ říká Lucie.

 

POHYBOVÝ WORKSHOP vámi prostoupí, vy ucítíte, procítíte a uvědomíte si každou část svého těla, svůj dech, sluch a prostor. Propojíte se nejenom se svým tělem, ale i duší a emocemi. Pája o sobě říká: „Jestli ve mě něco vyvolává ecstatické stavy, tak je to právě tanec. Tanci se věnuji 20 let. Působím jako choreografka, lektorka, trenérka a začínám si hrát i s myšlenkou jako průvodkyně pohybem. Miluji hudbu víc než cokoliv a právě hudba a tanec mi už jednou zachránili život. Nedám na tyto dva elementy dopustit a ráda skrze ně předávám to co jsem sama poznala a získala. Dovolme si být a dovolme si tančit.“

 

DJ MARTIN PALLA je jedním z organizátorů festivalu Body Mind Spirit ve Svitavách, kde poprvé vystoupil jako Ecstatic Dj. Na cestu seberozvoje se vydal v roce 2012, kdy se mu narodil syn. Jeho vášní je pěstování rostlin, zejména pak mexických kaktusů. Djingu a elektronické hudbě se věnuje od 17let tedy od roku 2003. Prošel dlouhým vývojem od klasického techna, později tech-housu a minimalu, postupně směřoval k melodičtějšímu liquid Drum and Bassu. Nakonec objevil uchvacující rytmy Ecstatic Dance, kterým se teď intenzivně věnuje. Stále objevuje novou inspiraci, při svém hraní hudbu kombinuje s různými etnickými nástroji např. didgeridoo, perkuse nebo tibetské mísy. Čtyři roky se též věnuje aktivnímu cvičení Čchi-kungu a Taoistické meditaci. Naplňuje ho tvořivá práce se dřevem a vlastní výroba nástrojů - šamanských bubnů a didgeridoo.

 

????????DJ PETR SUBSIST hraje jako dj Subsist od roku 1998 a zahrál si na mnoha úžasných místech a velkých pódiích. Dnes s velkým nadšením říká: „Když jsem před dvěma lety objevil filozofii ecstatic dance akcí, mé srdce skutečně poskočilo velkou radostí, na tohle jsem dlouho čekal, tohle jsem dlouho hledal, spojení tolika smysluplných věcí, které miluji, na jednom místě. Pocítil jsem v sobě znovu žár jako dříve, když jsem hudbu objevoval. Opět mohu lidem předávat hudební příběh a nově jako DJ Petr Subsist. Věřím totiž, že vytvořená vlna vibrace vede k uvolněnému extatickému stavu vědomí a může tě dovést k intenzivnějším prožitkům sebepoznání.“

 

KDE A KDY?

Taneční studio Neon

Nádražní 753, 564 01

Žamberk

 

VSTUPNÉ

777,- Základní vstupné

Pro celkový komfort tě prosíme o online platbu (zjednoduší to spojení nám všem ☺️), ale je možné platit i na místě. 
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Adventní Orlický Ecstatic- Žamberk -Taneční studio NEON, Nádražní 753, Žamberk

Zaslat odkaz na kulturní akci Adventní Orlický Ecstatic- Žamberk -Taneční studio NEON, Nádražní 753, Žamberk na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?