Vánoční koncerty v Libereckém kraji  >  Vánoční koncerty v Liberci

LORDS OF THE SOUND «Grand Christmas»- vánoční koncert v Liberci

02.12.2021

19-00

LIBEREC

Cena:590,-

PRODEJ VSTUPENEK LORDS OF THE SOUND «Grand Christmas»- vánoční koncert v Liberci -LIBEREC

Popis kulturní akce LORDS OF THE SOUND «Grand Christmas»- vánoční koncert v Liberci

Orchestr nové generace LORDS OF THE SOUND uvádí nový vánoční programVystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečný svátek hudby!Do novoroční pohody, ducha Vánoc, atmosféry lásky a tepla rodinného kruhu se pohroužíme za zvuků svátečních písní a skladeb v podání orchestru LORDS OF THE SOUND.

 

Všichni přece tak milujeme tu báječnou náladu, když můžete přímo celým tělem procítit krásu toho okamžiku, kdy nás láska naplní přímo ze středu a vyzařuje až do celého světa. A hudba dokáže vytvořit takovou náladu kolikrát se Vám jen zachce! Hudba, která vychází z harmonie Vánoc, posvátnosti okamžiku i klidu srdce a duše.

 

Vaše nezapomenutelné Silvestrovské okamžiky vytvoří orchestr LORDS OF THE SOUND za doprovodu sboru a sólistů orchestru.
 

Orchestr vám daruje živý zvuk vánočních hitů a soundtracků k nejoblíbenějším vánočním filmům: "Vánoční koleda", "Doba ledová", "Polární expres", "Grinch", "Sám doma", "Waltz in a Snowstorm", "Jingle Bells", "Let is snow", "We Wish You A Merry Christmas",
"Happy New Year", "Last Christmas" a dalších.

 

Zázraky se dějí jen těm, kdo v ně věří! Dopřejte si tedy alespoň na pár hodin, abyste se ponořili do říše hudby „Grand Christmas“ orchestru LORDS OF THE SOUND a trvalý přísun osvícení a duchovní harmonie pro celý příští rok je zaručen!

 

Orchestr LORDS OF THE SOUND každým dalším koncertem okouzluje stále rostoucí počet diváků a vytváří si tak publikum věrných fanoušků. Návštěvníci je nazývají „pozitivní orchestr“ čímž poukazují na jejich nestrojenou upřímnost a charisma, takže jejich koncerty jsou plné prvků show, humoru a lidské komunikace s publikem.

 

Zasvěťte svůj večer orchestru nové generace LORDS OF THE SOUND, přijďte se svými blízkými a prociťte jednotu mezi sebou a hudbou tajemných vánočních svátků!

 

Celková délka koncertního programu je asi 2 hodiny.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

mycz.info@gmail.com
https://www.artpartner.cz/grand-christmas

LORDS OF THE SOUND «Grand Christmas»- vánoční koncert v Liberci -LIBEREC

Zaslat odkaz na kulturní akci LORDS OF THE SOUND «Grand Christmas»- vánoční koncert v Liberci -LIBEREC na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?