Vánoční koncerty v Moravskoslezském kraji  >  Vánoční koncerty v Ostravě

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.- koncert Lucie Bílé v Ostravě

21.12.2022

Multifunkční aula Gong Ostrava

Cena:750 Kč – 1340 Kč

PRODEJ VSTUPENEK BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.- koncert Lucie Bílé v Ostravě -Multifunkční aula Gong Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.- koncert Lucie Bílé v Ostravě

Vánoční koncert plánovaný na 21.12.2020, následně 20.12.2021 je přesunut na nový termín 21.12.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti a není nutná výměna.

 

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II. s filharmonií Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska za doprovodu Bílého pěveckého sboru s hostem Janem Toužimským a Zbigniewem Czendlikem spolu s filharmonií Bohuslava Martinů.

Po loňském úspěšném koncertu, který během pár dnů vyprodal Gong, slavice Lucie Bílá opět představí svůj Vánoční koncert pod názvem Bílé Vánoce Lucie Bílé II. a to v v multifunkční aule Gong v Ostravě v pondělí 21. prosince v sedm hodin večer. Tento Vánoční koncert bude obohacet orchestrem ze Zlína a to za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů. Koncert diriguje Miriam Němcová. Můžeme se těšit na zhruba padesát učínkujících na pódium. Všichni učínkující, ať už je to Lucie Bílá, kapela Petra Maláska s Petrem Maláskem v čele nebo filharmonie, nám pár dní před Štědrým dnem v Ostravě zpříjemní krásný sváteční večer a to tímto mimořádným koncertem, ze kterého dýchá láska, klid a kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne.Koncert BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ v prosinci 2022 v Ostravě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.- koncert Lucie Bílé v Ostravě -Multifunkční aula Gong Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.- koncert Lucie Bílé v Ostravě -Multifunkční aula Gong Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?